O nas

Dostarczamy usługi z zakresu szkolenia kierowców

Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas najważniejsza. Dlatego dużo czasu poświęcamy na rozwój naszych szkoleń i usług, aby móc sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. Jesteśmy firmą, która łączy wiedzę z różnych, specjalistycznych dziedzin.

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą wykładowców. Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy.

Wojciech Koralewski

Właściciel firmy Danwoj, może pochwalić się kilkunastoletnią działalnością w Inspekcji Transportu Drogowego na stanowisku Inspektora oraz czynną działalnością biegłego sądowego. Działa on w zakresie czasu pracy kierowców i przewozu materiałów niebezpiecznych. Jest to potwierdzeniem na to, że jesteśmy firmą, której warto zaufać. Jesteśmy prawdziwymi ekspertami w swoim fachu. Pan Wojciech jest od 2008 roku Biegłym Sądowym, współpracuje on z kilkudziesięcioma sądami i prokuraturą, co daję nam możliwość zdobywania jak największej wiedzy i najnowszych wyroków sądowych, na czym również opieramy doradztwo w zakresie Transportu Drogowego.

Wojciech Koralewski- właściciel firmy Danwoj.

Sandra Konieczka

Jest pracownikiem naszego Ośrodka od 2010 roku. Sandra zajmuje stanowisko kierownicze w naszej placówce i jest „prawą ręką” naszego szefa. Bezpośrednio zajmuje dział ewidencyjny, prowadzenie ewidencji czasu pracy kierowców wraz z wszystkimi obowiązującymi dodatkami. Jest doradcą w sprawach prowadzenia dokumentacji w firmach transportowych oraz prowadzi instruktaże z zakresu naruszeń pracowników w firmie. Sandra organizuje również szkolenia z dziedziny ewidencyjnej, na które zapraszamy osoby połączone z ową tematyką.

Katarzyna Rypińska

Jest pracownikiem w naszej firmie od 2013 roku, zajmuje się bezpośrednio działem ewidencyjnym, w którym zajmujemy się rozliczaniem czasu pracy kierowców. Jest specjalistką w zakresie rozliczania podróży służbowych krajowych jak i zagranicznych. Kasia jest ekspertem w zakresie zgłaszania firm oraz pracowników na platformach zagranicznych, które są obowiązkowe, gdy pracownik wykonuje prace poza granicami naszego kraju.

Karolina Marchewka

W naszej firmie pracuje na stanowisku administracyjno- biurowym od października 2015 roku. Karolina zajmuje się rozliczaniem krajowych i zagranicznych podróży służbowych kierowców jak również działem kursów. Jej zadaniem jest sporządzanie wszelkiej dokumentacji dotyczącej egzaminów państwowych przeprowadzanych w naszej placówce oraz poza nią jak i dokumentacje związana ze świadczonymi przez nas usługami z dziedziny bezpieczeństwa i higieny pracy.

Anita Pilarska

Pracuje w naszej firmie na stanowisku administracyjno- biurowym od maja 2018 roku. Anita zajmuje się działem szkoleń. Obsługuje naszych kursantów i sporządza wszelką dokumentacje szkoleniowa, która jest wymagana w celu przeprowadzenia egzaminów państwowych. Anita zajmuje się także koordynacją dokumentów firmowych według kryteriów Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, jak również przygotowuję dokumentację dla księgowości.

Klaudia Sommerfeld

Jest w naszej placówce instruktorem zarówno zajęć praktycznych jak i teoretycznych dla osób ubiegających się o uzyskanie kwalifikacji operatorów wózków widłowych wszystkich typów. Pracuje u nas od maja 2018 roku. Zdawalność egzaminów po przygotowaniu przez naszą instruktor jest niemal 100 % . Do każdego kursanta podchodzi indywidualnie przez co nasz Ośrodek Szkoleniowy odnosi tak wysokie wyniki w zdawalności.