SZKOLENIA I KURSY

Ośrodek Szkolenia i Doradztwa DANWOJ to przedsiębiorstwo istniejące od 2007 roku. Oferujemy Państwu profesjonalne szkolenia zawodowe, oraz kompleksową usługę ewidencji czasu pracy kierowców.

Nasz zespół tworzą wykładowcy, oraz instruktorzy z wieloletnią praktyką, co gwarantuje usługi na najwyższym poziomie. Wykazujemy się sumiennością oraz rzetelnością we wszystkich naszych działaniach, aby zadowolić naszych klientów. Dbamy o to, aby kursant posiadał wiadomości nie tylko potrzebne do zdania przed komisją egzaminu państwowego, ale także o to aby zdobył jak najwięcej umiejętności przydatnej w codziennej pracy. Chcemy, aby nasi klienci zostali wykwalifikowanymi operatorami, którzy potrafią sobie poradzić nawet w sytuacjach zagrożenia.

Zajmujemy się także kompleksowym doradztwem w zakresie wykonywania transportu drogowego, oraz związanym z tym przewozem drogowym towarów niebezpiecznych. Nasze szkolenia w zakresie przewozu materiałów niebezpiecznych edukują kierowców, jak i przedsiębiorców. Pomagamy firmom transportowym w przygotowaniu do prawidłowego przewozu materiałów wybuchowych, zapalnych, jak i promieniotwórczych według wymagań określonych w umowie ADR, a także w ustawie o przewozie drogowym towarów niebezpiecznych.

KURSY ADR
WÓZKI WIDŁOWE
INNE SZKOLENIA

DLA KIEROWCÓW ZAWODOWYCH

SZKOLENIA NA OPERATORÓW