KURS NA WÓZKI WIDŁOWE

Na czym polega kurs na wózki widłowe ?

Na przygotowanie kursanta do egzaminu państwowego UDT, potrzeba łącznie około 35 godzin, z czego 25 h przeznaczone  mamy na część teoretyczną. W tej części szkolenia dowiedzą się państwo wszystkiego na temat budowy wózków widłowych, zasad BHP, ogólnego postępowania w danych sytuacjach oraz oczywiście przepisów jakie aktualnie obowiązują.

Druga część szkolenia to praktyka. Na jazdę mamy przeznaczone łącznie 10 h z czego jedna lekcja trwa około godziny. Jest to odpowiednio dużo czasu aby nauczyć się poprawnie obsługiwać wózek widłowy. Oczywiście jeśli zajdzie taka potrzeba, możemy wydłużyć ten czas o taką liczbę godzin, aby kursant bez problemu zdał egzamin praktyczny. Każdy z naszych kursantów otrzymuje materiały naukowe które mają służyć jako pomoc w przygotowaniu do egzaminu. Kurs i egzamin odbywają się na terenie naszego ośrodka co daje poczucie pewności naszym kursantom.

Każda chętna na kurs osoba powinna złożyć wniosek na 3 tygodnie przed egzaminem, więc od momentu zapisu do samego egzaminu może minąć nawet miesiąc. Przez ten czas, nasi instruktorzy solidnie przygotują państwa do tego aby uzyskać uprawnienia operatora.

Komisja egzaminacyjna składa się z dwóch  inspektorów UDT. Przed rozpoczęciem należy dokładnie  sprawdzić dokumenty, bardzo ważne jest to aby pamiętać o zabraniu dowodu tożsamości, jest to niezbędne, aby móc przystąpić do egzaminu.  

Inspektor UDT rozpoczyna 5 pytaniami podzielonymi na dwie części, pierwsze 2 to pytania ogólne a pozostałe 3 dotyczą spraw technicznych. Pozytywny wynik osiągniemy odpowiadając poprawnie na minimum 1 pytanie z pierwszej części oraz 2 pytania z drugiej.

Jeśli chodzi o terminy spotkań z kursantami, zawsze staramy się rozplanować zajęcia  w taki sposób, aby nasi klienci byli zadowoleni i obecni na jak największej ilości zajęć.

Kto może przystąpić do kursu na wózki widłowe?

* osoba która ukończyła 18 lat

* badania lekarskie – orzekające brak przeciwwskazań do wykonywania pracy kierowcy

* prawo jazdy odpowiedniej kategorii – w przypadku poruszania się wózkiem widłowym po drogach publicznych (w przypadku poruszania po zamkniętych przestrzeniach – np. magazynu, prawo jazdy nie jest wymagane)

* wykształcenie co najmniej podstawowe

Dlaczego warto robić kurs na wózki widłowe?

Rynek pracy zmienia się bardzo szybko i dynamicznie. Pracownik powinien być elastyczny i często wymagane jest od niego szybkie dostosowanie się do panujących warunków. Jeśli chcemy utrzymać się na tak zwanej fali powinniśmy stale podnosić swoje kwalifikacje, ambicja to bardzo pożądana cecha przez pracodawców.

Inwestycja w siebie i swoje doświadczenie dobrze rzutuje na naszą opinie oraz przyszłość, która w tych czasach jest bardzo niepewna,  dlatego wciąż powinniśmy szukać okazji do nauki i rozwoju. Jednym z kursów, które są umiarkowanie łatwe do przejścia i uzyskania certyfikatu jest kurs na operatora wózka widłowego.

Nasz kraj rozwija się,  zwłaszcza pod względem gospodarczym i logistycznym, stąd bierze się coraz większe  zapotrzebowanie na wykwalifikowanych operatorów maszyn, które są niezbędne przy obsłudze transportu.  Jedną z podstawowych maszyn w przy takiej pracy są wózki widłowe. Pracodawcy stale poszukują wykwalifikowanych operatorów, dlatego wybranie się na ten kurs oraz pozytywne ukończenie go, zapewni nam pewną opcje po zakończeniu czy utraceniu obecnej pracy. Już sama frekwencja na naszych kursach może wiele powiedzieć o zapotrzebowaniu na tę właśnie specjalizację, z miesiąca na miesiąc odnotowujemy coraz większą liczbę osób chętnych na kurs. Nie chcemy marnować państwa czasu i fatygować do nieznanych lokalizacji. Zarówno kurs jak i egzamin odbywają się w naszej firmie co daje poczucie pewności dzięki temu, że jesteśmy w miejscu w którym rozpoczęliśmy swoją przygodę z wózkami widłowymi.

Dlaczego Danwoj jest najlepszym wyborem, jeśli szukasz kursu na wózki widłowe?

Dlaczego my? Nasza firma oferuje korzystne warunki współpracy a nasi instruktorzy zapewniają dogodne warunki podczas  kursu. Dostosowujemy się do czasu wolnego kursantów, dzięki czemu mamy możliwość prowadzenia zajęć zarówno w tygodniu jak i w weekendy co wyróżnia nas na tle konkurencji.

Dzięki przygotowaniu naszych instruktorów , jesteśmy w stanie zapewnić niemal 100% zdawalność egzaminu państwowego UDT. Nasze szkolenia przeprowadzamy bardzo sprawnie, jednocześnie upewniając się, że każdy kursant wyciąga z kursu jak najwięcej cennych informacji potrzebnych do osiągnięcia pozytywnego wyniku egzaminu UDT.

Większość ludzi porównuje takie kursy z nauką w szkolnej ławce i kilkugodzinnym notowaniem w zeszycie. Nic bardziej mylnego ! Nasz Ośrodek oferuje państwu skrypty oraz inne pomoce naukowe w których zawarte są wszystkie cenne  informacje potrzebne do uzyskania pozytywnego wyniku egzaminu.

Nasze skrypty i starannie dobrane materiały udostępnione państwu do nauki są skonstruowane w taki sposób, by wzrokowcy mieli ułatwione zadanie i byli w stanie w krótkim czasie zapamiętać jak najwięcej informacji.  Nie zapomnieliśmy też o słuchaczach, nasze wykłady prowadzone są w miłej i spokojnej atmosferze co przekłada się na frekwencję na każdym takim spotkaniu. Podczas każdego wykładu staramy się przekazywać wiedzę w jak najciekawszy sposób aby jak najwięcej zostało w głowach naszych kursantów. Takie właśnie  podejście zapewnia nam dobrą renomę wśród naszych podopiecznych co skutkuje coraz większą liczbą chętnych aby zrobić taki kurs właśnie u nas.

Jakie kursy na wózki widłowe dostarczamy?

KURS NA WÓZKI WIDŁOWE II WJO

Kurs na wózki widłowe II WJO stosowany jest do prac rozładunkowych, przykładowo w magazynach lub fabrykach. Z tego względu zapotrzebowanie na osoby posiadające uprawnienia państwowe stale rośnie. Uprawnienia na wózki w kategorii II WJO obejmują: wózki jezdnie podnośnikowe z wyłączeniem specjalizowanych, oraz wózki podnośnikowe prowadzone i zdalnie sterowane (III WJO). Szkolenie umożliwia profesjonalne przygotowanie do egzaminu państwowego przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego, i uzyskanie świadectwa kwalifikacyjnego. Szkolenie obejmuje zajęcia teoretyczne w wymiarze 25 godzin, oraz zajęcia praktyczne w wymiarze 10 godzin.

KURS NA WÓZKI WIDŁOWE I WJO

Kategoria I WJO obejmuje wózki widłowe jezdniowe podnośnikowe w tym specjalizowane zwane także ładowarkami teleskopowymi, a także dodatkowo uprawnienia kategorii II WJO, III WJO. Wózek jest przeznaczony do różnorodnych prac transportowych, budowlanych, a także posiada zastosowanie w rolnictwie jako ładowarka teleskopowa. Szkolenie umożliwia profesjonalne przygotowanie do egzaminu państwowego przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego, i uzyskanie świadectwa kwalifikacyjnego. Szkolenie obejmuje zajęcia teoretyczne w wymiarze 25 godzin, oraz zajęcia praktyczne w wymiarze 10 godzin.

Ile kosztuje kurs na wózki widłowe?

Co o nas mówią?

Z wykonywanych przez firmę usług jesteśmy bardzo zadowoleni, wszystko jest wykonywane na czas. Załoga z której składa się firma, zawsze odpowiada nam fachowo na każde nurtujące Nas pytania. Z pewnością nigdy nie zmienimy tej firmy i polecamy każdemu do korzystania z jej usług!

Szymon Olech

Wysoki poziom i jakość usług skutkuje tym że wracam z chęcią na szkolenie okresowe i ponowny kurs ADR. [...] często korzystam też z porad dotyczących kwestii prawnych związanych z szeroko pojętym transportem drogowym. [...] Jeden telefon bądź krótka wizyta i wszystko wyjaśnione.

Piotr Biedny

Współpracujemy z firmą Danwoj już od ładnych kilku lat. [...] zawsze jest wszystko zrobione na czas. Przy różnego rodzaju kontrolach są dyspozycyjny a ja nie musze się o nic martwić. Pisma, szkolenia, prowadzenia ewidencji- wszystko w jednym miejscu, wykonane rzetelnie.

Marcin Lipigórski

Skontaktu się z nami

Pomożemy dobrać odpowiednie szkolenie i odpowiemy na wszystkie pytania.

ul.Staszica 39, 64-600 Oborniki

+48 61 63 93 706 lub +48 721 260 636

kom: +48 663 164 338

biuro@danwoj.pl

Administratorem danych osobowych jest :
P.H.U.  DANWOJ Wojciech Koralewski ul. Staszica 39, 64-600 Oborniki

Oświadczamy, iż dane Państwa firmy będą przetwarzane zgodnie z zawartą umową współpracy i tylko w określonym w tej umowie celu oraz z innymi przepisami prawa powszechnie obowiązującego, które chronią prawa osób, których dane dotyczą. Dane osobowe są przetwarzane na postawie art. 6 ust.1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r., w celu wykonania umowy. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego / organizacji międzynarodowej. Dane będą przechowywane do czasu wygaśnięcia roszczeń wynikających 
z umowy. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane nie podlegają profilowaniu i udostępnianiu podmiotom trzecim.

Napisz do nas

RODO:

3 + 4 =